Školské kolá kat. B,C 2021 informácie pre školské komisie

Tento rok prebehnú školské kolá B a C dištančne, podľa pokynov, ktoré vypracovala SKMO a sú k dispozícii aj na stránke IUVENTY.

Opravené vypracovania školského kola treba poslať na koordináciu do 20. 2. 2021 RNDr. Márii Vojtekovaj PhD. na mailovú adresu: maria.vojtekova@fpedas.uniza.sk a do predmetu mailu napísať matematicka olympiada.  Vypracovania jednotlivých úloh stačí poslať v prílohách mailu  vo forme skenov alebo fotografií (názov súborov: kategória číslo príkladu _ meno, napr. C1_novakova.jpg). Nezoskupujte do jedného súboru viaceré príklady jedného študenta, lebo riešenia pozeráme po úlohách. Vypracovania domáceho kola neposielajte. V prípade otázok alebo problémov s posielaním  napíšte na vyššie uvedenú mailovú adresu.

Za spoluprácu ďakujeme.